Sıkça Sorulan Sorular

Size Nasıl Güvenebilirim ?

Türkiyenin En Büyük Forum Sitesinde hizmet vermekteyiz yüzlerce sosyal medyacının bir araya geldi forum sitesinde yüzlerce referans satış konularımızı inceleyip bizim hakkımızda bilgi edinebilirsiniz sayfayı ziyaret etmek için : Tıklayın. takipçiyi satın almadan önce telefon ile ön bilgi vermekteyiz güveninizi kazanmak için ,

Neden Takipçi Almalıyız ?

Artık İnsanlar Sosyal medyayı çok aktif şekilde kullanıyor , Büyük küçük demeden bir çok Kurumsal Firmalar Kendi tanıtımlarını yapmak için sosyal medyayı kullanıyor kampanyalarını projelerini tanıtmanın en kolay yoludur sosyal medya. Sadece bunu bir firma olarak düşünmeyelim bir çok insan dinlemek için gittiği Cafe ,Dinlenme Tesisleri, Otel,Eğlence merkezlerini Sosyal medya Ortamında araştırıyor. Nasıl mı araştıyor ? Mekanın Facebook, İnstagram ,Twitter Adreslerinden mekan hakkında yazılan Yorumları inceleyip mekan hakkında olumlu ,olumsuz okutuğu yazılara göre hareket ediyor sizde mekanınızı daha geniş sosyal medya kitlesine ulaştırmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Neden takipcidunyasi.com ?

Uzun Süredir Bir Çok ,Şahıs Firma Sanatçı, hizmet vermekteyiz Bizim iş prensibimizde insanlar ile tek seferlik bir çalışma değil, Devamli çalışmaktır hedefimiz Müşteri Memnuniyeti çok önemli bir noktadır bizim iş prensibimizde 24 Saat dilediğinizce sorularınızı WhatsApp Telefon Yolu ile sorabilirsiniz çalıştığımız yüzlerce mutlu müşteri buna dahil sizinde dahil olmanızı isteriz

Neden İnstagram Hesabım gizli olmamalı ?

Sistemimiz Havuz Üzerinden Takipçi Sağladığı İçin anlık olarak yüzlerce takip isteğini tek tek kabul etmek yerine sizi yormadan otomatik olarak gönderim sağlanır bu sayede rahat bir şekilde işlem tamamlanır.

Takipçi attırımı, instagram hesabımı banlatır mı ?

Kesinlikle HAYIR. Instagram hesabınıza aktarılan takipçilerin tamamen yasal onayı ile aktarılmaktadır. Takipçi Aktarım işlemi sonucu hesabınızda herhagi bir sorun yaşamazsınız.

takipçi aktarımı için şifreye ihtiyacınız var mı ?

Sizden hiçbir şekilde şifre talep etmiyoruz, şifrenizi isteyen olursa kesinlikle vermenizi de önermiyoruz. Takipçi aktarım işlemleri tamamen şifresiz yapılmakta. sizden hiçbir şifre talebimiz olmuyor, hesabınız tamamen güvende kalıyor. Bizim ihtiyacımız olan tek şey instagram kullanıcı adınız.

Ne tür ödeme yöntemleriniz var ?

Elimizden geldiğince sizlere ödeme kolaylığı sağlamaya çalışıyoruz. Kredi kartı, paypal, havale ve eft yapabileceğiniz birçok hesabımız bulunmakta.

Yolladığınız takipçileri takip etmem gerekir mi ?

Hayır. Size gönderdiğimiz takipçiler sizi tanımadığı için havuz üzerinden gönderiliyor sizin tercihinize bağlı takip edip etmemek.

Sormak istediğiniz soruların cevabını bulamadınız mı ? İletişim formu veya telefon ile bize doğrudan soru sorabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamak için bekliyor olacağız.